O nas

Vermello Nails 

Znajdziesz u nas profesjonalne żele, wsparcie i wiedzę, która pomoże Ci podwyższyć umiejętności i rozwinąć swój salon.

Nasza marka Vermello Nails oferuje Państwu profesjonalną linię hybrydowych lakierów do paznokci dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej, stworzonych w oparciu o nowoczesną recepturę z zachowaniem dbałości o szczegóły wykonania tak, aby sprostać najwyższym nawet oczekiwaniom klientów. Zajdziecie tutaj również pomoc techniczną oraz filmy szkoleniowe naszego autorstwa. Prowadzimy również autorskie kursy i szkolenia dla naszych klientów.

Produkty nasze są przeznaczone do użytku profesjonalnego, ale również mogą stanowić doskonałe uzupełnienie własnego desig-u  Dedykowane specjalnie tym, którzy cenią sobie zarówno elegancję, jak i funkcjonalność. Lakiery naszej produkcji gwarantują trwały manicure. Nie niszczą płytki paznokcia. Zachwycają bardzo szeroką gamą kolorystyczną. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Najwyższa jakość kosmetyków Vermello

Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości produktów kosmetycznych oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawi, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.

Współpraca z Vermello Nails

Zaopatrujemy w nasze produkty sklepy, hurtownie oraz salony kosmetyczne. Nasze kosmetyki charakteryzuje wysoka jakość, osiągnięta dzięki najwyższym międzynarodowym standardom produkcji. Ten fakt doceniają nasze klientki indywidualne, partnerzy handlowi jak i salony kosmetyczne, które na naszych produktach pracują codziennie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl